Kariera

Szukasz nowych, interesujących zadań? Świetnie! Mamy dla Ciebie pracę w nowym projekcie, w którym będziesz współtworzyć zaawansowane systemy zarządzania sytuacją kryzysową - situational awareness.

 .NET DEVELOPER

Miejsce pracy: Wrocław
bud. SBC przy ul. Szybowcowej

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • implementacja zadań w języku C# na platformie .Net Core 2.0 w środowisku MS Visual Studio
  • współpraca w zespole scrumowym
  • wsparcie rozwoju kompetencji zespołu w zakresie .Net

Czego potrzebujesz, żeby sprawdzić się w tej roli?

  • 2+ lat doświadczenia w programowaniu w języku C# na platformie .Net
  • znajomości ASP.Net Web API, Entity Framework
  • umiejętności programowania współbieżnego i asynchronicznego
  • angielskiego na poziomie min. B2

Na co (poza ciekawymi projektami i nowoczesną technologią) możesz u nas liczyć?

  • indywidualną ścieżkę rozwoju, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy (no open space, no dress code)
  • nowoczesne biuro z parkingiem podziemnym oraz boksem na rowery (i prysznicem)
  • elastyczny czas pracy (start 7.00-10.00)
  • kartę Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej (Enelmed lub Dolmed), lekcje angielskiego

Masz pytania? Napisz do Karoliny Gaj (karolina.gaj@teleste.com), która prowadzi ten proces rekrutacji (wpisz nazwę stanowiska w tytule maila).

Na aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Teleste Video Networks Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Krowoderskich Zuchów 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kariera

Kontakt z nami

Teleste Video Networks Sp. z o.o.

ul. Krowoderskich Zuchów 14
31-272 Kraków
tel +48 12 626 74 40
fax +48 12 626 74 41

Biuro we Wrocławiu
ul. Szybowcowa 31
54-130 Wrocław
tel +48 71 373 60 29

Biuro w Warszawie
ul. Ostrobramska 101a
04-041 Warszawa
tel +48 602 210 356

Zamknij [X]